Lasik Ameliyatı Fiyatları 2018

İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

Lasik ameliyatı, halk arasında göz çizdirme ameliyatı veya gözlükten kurtulma ameliyatı olarak bilinmektedir. 18 – 65 yaş aralığında, kırma kusuru dediğimiz (miyop, hipermetrop, astigmat ) görme bozukluklarını yaşayan kişilere uyguladığımız lasik operasyonunda, öncelikle kornea topografisi gibi birtakım özel tetkikler ile değerlendirme yapıyoruz. Eğer kişinin göz yapısı ve numarası uygunsa, lasik işlemini gerçekleştiriyoruz. Lasik ameliyatı olan kişiler, 10 – 15 dakikalarını ameliyat odasında geçirip, 40 – 50 saniyede gerçekleştirilen lazer uygulamasıyla gözlüklerinden kurtuluyor. Ertesi gün normal yaşamlarına geri dönebiliyorlar.

2018 Yılı Lasik Ameliyatı Fiyatları

Kaşkaloğlu Göz Hastanesi’nde 2018 yılı lasik ameliyatı fiyatları muayeneden sonra kesinlik kazanmaktadır. Çünkü gözünüzün durumuna göre yapılacak işlemler muayene esnasında belli olmaktadır. Detaylı bilgiyi 0232 465 05 05 no’lu telefondan alabilirsiniz.

Temelleri 1985 yılında Kaşkaloğlu Göz Merkezi olarak atılan İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi göz hastalıkları ve katarakt konusunda en iyi göz hastanesi olmayı hedeflediğinden lasik ameliyatı için gelişmeleri yakından takip etmekte, öncülük yapmaktan gurur duymaktadır.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin