Katarakt ameliyatı fiyatları, akıllı lens fiyatları 2021

İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

kaşkaloğlu göz hastanesi izmir

Hastanemizi katarakt ameliyatı için arayan hastaların en çok sordukları soru katarakt ameliyatı fiyatı veya akıllı lens ameliyatı fiyatıdır. Katarakt ameliyatının fiyatının bilinmesi gayet tabi önemlidir ancak bu en son sorulacak soru olmalıdır. Katarakt ameliyatı devlete ait (devlet üniversiteleri dahil) hastanelerde hiçbir ücret ödemeden yapılmaktadır. Katarakt ameliyatı günümüz teknikleriyle son derece başarılı bir ameliyattır.

En değerli organımız olan gözümüze yapılacak bir ameliyatın fiyatı sormadan öncelikle ameliyatı yapacak doktorla görüşmeniz gerekir. Bizim hastanemizde ve diğer  özel hastanelerde de muayene ücreti çok uygundur. Biz hastanemizi telefon veya mail ile arayan hastalara katarakt ameliyatı fiyatı veremiyoruz çünkü fiyatlar ameliyatın tekniğine, kullanılacak mercek ve malzemeye ve yapacak olan doktora göre değişiklik göstermektedir.

Katarakt hastalarının çoğunluğu belirli yaşın üstündedir. Bu yaşlarda kataraktla birlikte başka rahatsızlıklar olma olasılığı vardır. Dikkatli bir muayene yapılmadan katarakt ameliyatı yapılması altta yatan muhtemel rahatsızlıkların gözden kaçmasına ve ameliyattan sonra istenilen neticenin alınmamasına neden olabilir. Muayene olduğunuzda doktorunuz ameliyat konusunda ve ameliyattan sonra beklenen sonuç hakkında bilgilendirir. Katarakt ameliyatı fiyatını bu safhadan sonra sormalısınız. Karar verildikten katarakt ameliyatı fiyatı sizin için uygunsa katarakt ameliyatınız hastanemizde günümüz koşullarında en iyi şekilde yapılır. Katarakt ameliyatı kararı verildikten sonra ameliyatınızı başka bir hastanede olmayı da tercih edebilirsiniz.

Son Güncelleme 14 Şubat 2022 Saat 17:26 pm