Katarakt ameliyatı fiyatları 2016

İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi

Katarakt ameliyatı, dünyada ve ülkemizde en çok yapılan ameliyatlardan biridir. Kataraktın tedavi yöntemi ameliyattır. Katarakt rahatsızlığınız varsa ve tedavi olmaya karar verdiyseniz, bu ameliyatı yapacak olan doktorun başarılarını iyi araştırmanız gerekmektedir. Katarakt ameliyatını yapacak olan göz doktorunun tecrübesi başarılı bir ameliyat için önemlidir. Katarakt ameliyatı olacağınız göz hastanesinde de kullanılan teknoloji ve hizmet kalitesi önemlidir. Kaşkaloğlu Göz Hastanesi‘nde katarakt ameliyatları uzman başarılı göz doktorları tarafından gerçekleştirilmektedir. İzmir’de Alsancak semtinde hizmet veren Kaşkaloğlu Göz Hastanesi‘nde son teknoloji olan Femtosaniye lazer cihazı ile ameliyatlar gerçekleştirilir. Femtosaniye lazer cihazı katarakt ameliyatında kullanılan en son teknoloji ürünüdür. Femto lazer katarakt ameliyatısayesinde TÜM AŞAMALAR BİLGİSAYAR KONTROLÜNDE YAPILDIĞINDAN güvenlik ve hassaslık en üst seviyeye çıkarılmaktadır. Geleceğin teknolojisini İzmir’de  ilk sunan göz hastanesi olmaktan gurur duyuyoruz.

Kaşkaloğlu Göz Hastanesi’nde 2016 yılı katarakt ameliyatı fiyatları muayeneden sonra kesinlik kazanmaktadır. Çünkü gözünüzün durumuna göre yapılacak işlemler muayene esnasında belli olmaktadır. Detaylı bilgiyi 0 532 376 64 98 no’lu telefondan alabilirsiniz.

Temelleri 1985 yılında Kaşkaloğlu Göz Merkezi olarak atılan İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi göz hastalıkları ve katarakt konusunda en iyi göz hastanesi olmayı hedeflediğinden katarakt için gelişmeleri yakından takip etmekte, öncülük yapmaktan gurur duymaktadır. İzmir Kaşkaloğlu Göz Hastanesi’ne  katarakt nedeniyle başvurduğunuzda uzman göz doktoru tarafından değerlendirilecek, katarakt ameliyatı ve mercek seçimi konusunda bilgilendirileceksiniz.

 

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin