Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Hakkında

 

hakkimizdaresim

1985 yılında İzmir Lazer Göz Merkezi olarak temelleri atılan, Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi 2000 yılından itibaren İzmir Alsancak’ta  sağlık hizmeti vermektedir.

Ege Bölgesi’nin ilk göz hastanesi olan Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi, Prof. Dr. Mahmut KAŞKALOĞLU ve Op. Dr. Selma KAŞKALOĞLU kuruculuğunda alanında deneyimli uzman hekim kadrosuyla ileri teknoloji kullanılarak Göz Hastalıkları alanında en iyi göz hastanesi olma hedefiyle sağlık hizmeti sunuyor.

Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi, 2004 yılından itibaren her yıl TÜV-CERT ISO 9001 Kalite Belgesiyle, kalite standartlarını güncellemektedir. Kalite Yönetim Birimi, Sağlıkta Kalitenin Geliştirilmesi ve Değerlendirilmesine dair yönetmelik kapsamında ve TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemine göre çalışmalarını yürütmektedir.

Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi’nde Göz Hastalıkları branşında ileri tanı ve tedavi için nitelikli tetkik cihazları bulunmakta olup, Laser göz ameliyatları, retina cerrahisine yönelik işlemler profesyonel düzeyde yapılmaktadır.

Özel Kaşkaloğlu Göz Hastanesi, SGK, Özel sağlık sigortaları, TBMM, bankalar ve diğer  anlaşmalı kurumlar üzerinden hizmet vermektedir.

 Misyonumuz

Hastalarımıza takım ruhu ile çalışarak, gelişen teknoloji eşliğinde kaliteli hizmet sunarak hasta memnuniyetini en yüksek seviyede sağlamak.

Vizyonumuz

Sektördeki gelişmeleri takip ederek ve çalışanlarımıza değer katarak hasta memnuniyetinde beklenenin üstüne çıkmayı, güvenilir hizmet ile dünya çapında bilinirliğimizi artırmayı hedefliyoruz.

 Değerlerimiz

Eşit hizmet: Farklı kesimlerden tüm hastalarımıza eşit hizmet vermek.
Güven: Hastalarımızın bize duydukları güvene her zaman layık hizmet vermek.
Yenilik: Kurumumuzdan hizmet alan tüm bireylerin yaşam kalitelerini, ekibimizin yaratıcı fikirleri ve yetenekleriyle daha üst düzeye taşıyarak, yenilikçi anlayışımızın devamlılığını sağlamak.
Mükemmellik: Kurumun her bölümünde yüksek kalitede hizmet sunarak memnuniyet sağlamak.

 

 Kalite Politikamız

  • Modern tıbbın yeniliklerini ve teknolojiyi takip etmek,
  • Tıbbi etik ve bilimsellik ilkesinden ödün vermemek,
  • Güvenilir olmak,
  • Güler yüzlü olmak,
  • Hasta haklarına saygılı olmak,
  • Eğitimli personel ile hizmet vermek,
  • Temiz ve hijyenik ortamda sağlık hizmeti sunmak,
  • Kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirmek.

 Şirket Bilgileri

Laser Miyopi Özel Tedavi Merkezi Ltd. Şti

Vergi dairesi. Kordon V.D
Vergi no. 6080017145

Banka hesap numaraları
Garanti Bankası
TL: TR07 0006 2000 1270 0006 2927 38
EURO: TR79 0006 2000 1270 0009 0766 03

 Adresimiz:1400 Sokak No:10 Alsancak / İZMİR
Tel:+90 (232) 465 05 05
Fax:+90 (232) 465 05 06
E-mail: info@kaskaloglu.com