S.S.S

Kaşkaloğlu İzmir Göz Hastanesi

Hiç kimse Avrupa’nın dünyanın en iyi doktor ve tıbbi tesislerinden bazılarına sahip olduğundan şüphe etmeyecektir. Ancak, gerçekte herkes Avrupa merkezli sağlık hizmetlerine eşlik eden yüksek maliyetleri karşılayamaz. Eye Travel Türkiye, herkese sunulan en kaliteli uygun fiyatlı sağlık hizmetlerini sunmaktadır.

Bazı Avrupa ülkelerinde sağlık hizmetleri, genellikle nispeten küçük prosedürler için uzun bekleme süreleri ve uzun evraklarla karakterizedir. Tıbbi seyahatteki büyüme, bu koşullara bir yanıttır, eğer isterseniz bir çıkış noktasıdır. Düşük maliyetli havayollarının büyümesi, tüm dünyada birinci sınıf teknoloji ve ekipman kullanımının artması ve iyileşme süresini azaltan hızlı tıbbi ilerlemelerin hepsi, kendi ülkelerini tıbbi tedavi için terk eden artan sayıda insana katkıda bulunmuştur.

Eye Travel Türkiye, otel odanızı ayırtmaktan randevularınız için sizi kliniğe götürmek ve gerçek ameliyatın kendisine kadar her şeyi halleder. Size en iyi bakımı sunmak için sadece Kaskaloğlu Göz Hastanesi gibi en deneyimli doktor ve cerrahlarla birlikte çalışıyoruz.

Hizmetlerimizin maliyeti, hastaneye ödediğiniz fiyata dahildir. Bu şekilde muayene, randevu, ameliyat, ilaç, havaalanına, otelinize ve hastaneye transfer hizmetlerini ve gelecekte ihtiyaç duyabileceğiniz kontrolleri içeren tek bir ödeme yaparsınız.

Kesinlikle. Türkiye, dünyanın en iyi sağlık tesislerinden bazılarına sahip olmanın yanı sıra, modern ve gelişmiş bir ülkedir ve daha az gelişmiş tıbbi seyahat yerlerinden daha güvenli ve daha konforlu bir seçenek sunmaktadır.

Son Güncelleme 15 Ocak 2020 Saat 13:26 pm